Empire at War PBF

Empire at War PBF, jest to forum poświęcone PBF-om, na którym będą rozgrywane sesje strategiczno-ekonimiczno-polityczne w różnych światach, e epokach i klimatach.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

El-polako

Go down 
AutorWiadomość
taraben

Liczba postów : 405

PisanieTemat: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:03 am

Wnoszę petycje o zablokowanie IP gracza El-Polako za sprawą jego chamskiego i dziecinnego zachowania bez perspektyw na poprawę:
Cytat :

[10:47:47] Quades : kim ty wgl jesteś?
[10:49:17] el polako. : https://www.youtube.com/watch?v=M2ApeEx_9e4
[10:49:23] el polako. : tym kolesiem w niebieskiej koszulce
[10:49:51] Troll joined the chat on Pon Sie 11, 2014 10:49 am
[10:51:08] el roberto : mogłeś Francję wziąć
[10:51:38] taraben has been disconnected on Pon Sie 11, 2014 10:51 am (session timeout)
[10:51:38] el polako. : raczej nie chce starić kraju
[10:51:45] el polako. : :d
[10:52:35] taraben joined the chat on Pon Sie 11, 2014 10:52 am
[10:53:39] taraben : Znalazłem polako w yt https://www.youtube.com/watch?v=Em0qPpl8jEs
[10:53:48] Szefunio has been disconnected on Pon Sie 11, 2014 10:53 am (session timeout)
[10:53:51] Szefunio joined the chat on Pon Sie 11, 2014 10:53 am
[10:54:26] el polako. : a tutaj masz swoją rodzinę tate, brata i wujka
[10:54:28] el polako. : https://www.youtube.com/watch?v=jctap0ot1L4

[10:55:50] taraben : Ponawiam prośbę o zbanowanie tego dzieciaka. Robert, odpis
[10:56:21] el polako. : ponawiam prośbę o to żeby taraben przestał mysleć że jest dobrym graczem
[10:56:41] Troll : Też proponuję aby polako wyrwał bana.
[10:56:47] el polako. : a tak serio to trzeba było nie rucać oszczerstwami na prawo i lewo
[10:56:53] Szefunio : proponuję, abyście się zamkneli
[10:57:16] Troll : Marek nie broń swojego multi ;c
[10:57:18] el polako. : nie będziesz szkalować mnie że jestem czyimś multi
[10:57:43] Tobo has been disconnected on Pon Sie 11, 2014 10:57 am (session timeout)
[10:57:47] Tobo joined the chat on Pon Sie 11, 2014 10:57 am
[10:58:33] taraben : Jak zaczynałem, to też tak o mnie myśleli. To że uważasz uznanie kogoś za czyjeś multi, w minispołeczeństwie złożonymz shizofrenii Marka ukazuje jak wielkim i niesamowicie niedowartościowanym dzieckiem jesteś
[10:58:52] taraben : Uważasz za obrazę*
[10:59:08] el polako. : albo to ukazuje jak bardzo ja twój tato krzywdziłem Cię na zachrystii
[10:59:49] taraben : //igniored. Tobo, ogarnij Peremu że nie ma kosztu generacji kawalerii
[10:59:49] el polako. : bo to pokazuje że metoda kija (mojego) i marchewki nie pozwoliła mi Cię dobrze wychować

[11:00:13] Quades : Złóż ktoś wniosek o wyjebanie el polako. Poprę go.
[11:00:22] Szefunio : i tak jesteście nienormalni ;_
[11:00:25] el polako. : weź taraben skuna i wyluzuj
[11:00:38] el polako. : widać ktoś dawno nie jarał słodkiej mery
[11:01:29] Quades : niech peroox poda jego ip i na GW zobaczymy kto to
[11:01:53] el polako. : czekajcie to wejde na proxy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Troll

Liczba postów : 389

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:07 am

Jestem za zbanowaniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The author of this message was banned from the forum - See the message
taraben

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:22 am

Cytat :
[11:18:48 11/08/14] el polako. : tyle że to ty taraben nadrabiasz mała faje pieniactwem
[11:19:02 11/08/14] el polako. : dokuczając wszsytkim kto ma większą od Ciebie
[11:19:14 11/08/14] el polako. : i prowokując ich do ataku
[11:20:32 11/08/14] el polako. : zresztą nie chce mi się już tobą gadać tobie nic się nie da wyjaśnić bo masz ego nadmuchane do granic możliwości, i skoro wierzysz że Polska może być sojusznikiem hitlera i podzielić Europę to powodzenia Wink

Jeżeli zastanawianie się kim może być osoba po nicku nieznana
Cytat :
[09:45:01 11/08/14] taraben : dzień dobry
[09:50:33 11/08/14] Quades : co to za el polako?
[09:53:50 11/08/14] taraben : albo smutny z powodu zajętej polski przegryw, albo mulit/kumpel Roberta, albo jakiś noname
[09:56:09 11/08/14] Troll : Multi marka pewnie ; d
[09:56:35 11/08/14] Troll : Taraben zrób se gg....
[09:56:48 11/08/14] Troll : Bo mamy poważne sprawy do obgadania a z tobą nie ma jak się skontaktować
[09:58:51 11/08/14] taraben : PW
[10:00:31 11/08/14] Troll : Ale chujowo się tam pisze ; d GG jest lepsze
[10:00:45 11/08/14] taraben : Dla niezorientowanych - w propozycjach jest link do arkusza zliczającego zaopatrzenie i gospę
[10:02:20 11/08/14] el polako. : Albo twój stary to może być też taraben
[10:03:47 11/08/14] taraben : Weście mu perma dajcie. Nie lubię grać z niedowartościowanymi dziećmi
[10:04:11 11/08/14] Troll : Peroox przyjdzie to się skończy ; d
[10:04:21 11/08/14] Troll : Nie można tutaj dawać warnów więc od razu musi być ban XD
[10:04:32 11/08/14] el polako. : sam jesteś niedowartościowany
[10:04:39 11/08/14] el polako. : mama Ci już nie wystarcza ?
[10:04:47 11/08/14] el polako. : To mnie próbujesz obrażać
[10:05:07 11/08/14] el polako. : trzeba mnie było nie nazywać multi roberta
[10:05:41 11/08/14] el roberto : zresztą - co ja, Marek jestem żeby se multi robić?
[10:08:47 11/08/14] Quades : Komuchy wszędzie komuchy.
Uznałem cię że albo jestś multi osoby o podobnym nicku - co nie jest żadną obrazą a jedynie podejrzeniem - albo po nicku sądząc - osoba chcąca zagrać Polską, a że państwa rozdane - sprawę przegrałeś. 3 opcja której najwyraźniej nie zobaczyłeś - noname - osoba nieznana, bez imienia. Tak jak Marek jest panem multikont, tak jeżeli Cb nie znamy to "imienia" forumowego nie masz.

edit:
Nie sądzę żeby tu trzeba było podawać osobiste powody. Nie są to bluzgi robione z humorem Penciarza, a Polako wykazuje ewidentny brak znajomości historii i motywu lat '33 co utwierdza mnie w przekonaniu że gra z nim i próby "resocjalizacji" były by worthless.

Edit 2:
Pero, jednak miałeś racje co do tych gimnazjalistów Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Quades

Liczba postów : 171

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:32 am

Proponowałbym dać el polako. ultimatum. Albo przyznaje się kim jest(można to zrobić porównując jego IP do tych zapisanych na GW) i przestaje nazywać "męskimi dziewicami" itp. innych ludzi, albo ban.

Moim zdaniem nazywanie kogoś multim czy przegrywem na pbf'ach muli być tolerowane inaczej grałoby kilka osób. Lecz męskie dziewice i wypominanie małego kija jest żenujące i nie powinno mieć miejsca. Taraben też zjebał zniżając się do poziomu el polako..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Quades

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:41 am

Tylko on przychodzi rzuca mięsem, a ty obrzucasz go gównem. Mięso mięsem wegetarian na tym forum raczej nie mamy. Ale gówno raczej każdemu przeszkadza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
taraben

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:47 am

Jak już wcześniej chciałem napisać, dyskusja z Tobą pozbawiona jest merytorycznego sensu, gdyż komunikujesz się na bazie relacji ja-ja a nie inny-ja-inny, w Twoich wypowiedziach przeważają emocje, oraz nie spotkałem jeszcze ani jednego argumentu bądź nawet doń przesłanki. But maybe last try...

Moje podejrzenia obejmują wszystkie alternatywy, przy nie faworyzowaniu żadnej z opcji. Ty dobrałeś sobie jedną i uznałeś ją za obrazę tworząc dziecinny shitstorm

Cytat :
a ja Cie też tylko podejrzewam o to że jesteś moim dzieckiem, że moje metody wychowawcze zawiodły itd. czy to jest obraza skoro ja to TYLKO podejrzewam i TYLKO PISZE hmm ? Jaka to jest obraza gdybanie nad tym ??
Nie miałeś żadnych przesłanek żeby podejrzewać iż jestem Twoim dzieckiem i wymieniłeś to jako jedyną możliwą alternatywę, ergo - stosowałeś typowo propagandowy chwyt - nie wiemy tego na pewno ale tak jest i za to dostajesz 10 lat na Syberii.

Cytat :

I wiesz rzuciłem Ci link do do gurala i chyba gdyby twoje iq przekroczyło co najmniej 70 to chyba powinieneś się domyślić skąd wziął się ten nick.
Pomijając kolejne bluzgi, pokazujące Twój szczytowy poziom <ironia> zakładasz iż muzyka której słuchasz jest mi znana. Kolejna przesłanka kształtująca Twój obraz w mojej głowie jak i prawdopodobnie - opiniach reszty graczy.

Cytat :

Edit: "Brak znajmości historii i realiów '33" uahahahahaha, no tak zapomniałem że hitler walił sobie konia do portretu piłzudzgiego bo tak bardzo się go bał. Bo przecież Polska miała większy potencjał gospodarczy precierz węgiel na śląsku według twoich obliczeń wynosi jakieś 1200% zasobów we wszechświecie a ropa pod lwowem to jest 17 razy tyle co w zatoce meksykańskiej, a niemcy so suabe bo tak mówisz.
Primo - Naucz się pisać po PoLsKiEmU
Secundo - jakkolwiek nie brzmiała by Twoja teza, nie poparłeś jej żadnym argumentem, uznałeś że tak było bo Tobie tak się wydaje/podoba/tak myślisz
Tertio - co zaś postawionej przez Ciebie tezy się tyczy - w '33 Niemcy żyli w strachu przed Polską inwazją na Prusy Wschodnie i Śląsk. Armia Reichstagu przy ograniczeniach nałożonych przy pokoju, nie miała szans z doświadczoną walką z Bloszewikami, liczniejszą oraz stricte - lepiej wyposażoną armią Polską. Dopiero Hitler wyprowadził Niemcy z cienia Rzeczpospolitej idąc w kierunku wojska zmechanizowanego, podówczas gdy armia Polska budowana była na doktrynie walk wschodu - opartej na mobilnych oddziałach kawalerii oraz licznej piechoty. Jeżeli chcesz, mogę odesłać do źródeł. Armia Polska mogła samodzielnie powstrzymać Sowietów, gdyż Stalin planował doprowadzić matactwami do Wojny, do której włączył by się pod koniec czyszcząc osłabione państwa, jednak do walki z Niemcami w '39 była po prostu nieprzygotowana, gdyż pierwszy plan i ćwiczenia obrony przed III Rzeszą odbył się na miesiąc przed inwazją...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Quades

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:50 am

Nikt nie jest bez winy. Po prostu przestań używać zboczonych odzywek, bo to się każdemu nie podoba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
taraben

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 11:51 am

Analiza:
Cytat :

[09:53:50 11/08/14] taraben : albo smutny z powodu zajętej polski przegryw, albo mulit/kumpel Roberta, albo jakiś noname
Są tu trzy opcje.
1 - Smutny z powodu zajętej Polski przegryw
2 mulit/kumpel Roberta
3. Jakiś noname.

Po kolei
Nick zasugerował mi iż chciałbyś grać Polską - tak więc jak wcześniej wspomniałem - jesteś w tej sprawie przegranym - młodzieżowo mówiąc - przegrywem.
Nick ponownie sugeruje iż masz jakiś związek z El Roberto - jako że multi są tu zjawiskiem popularnym - wydaje mi się że jesteś albo multi właśnie, albo relacja pomiędzy El Polako a El Roberto jest inna niż podejrzewam więc dodaje "kumpel" - potoczne określenie osoby złączonej podstawową relacją osobową.
Jakiś noname - czyli nieznana mi osoba. To Cie obraża? Wybacz, ale nie mam obowiązku znać każdego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
taraben

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 12:00 pm

Cytat :

gdybyś był kulturalnym człowiekiem
Tak zaczynając zdanie stwierdzasz że kulturalny człowiek musi znać następujący po tezie warunek
Cytat :
to interesowałbyś się muzyką
Gówno prawda. Interesować się interesuje, ale nie jest to wymóg kultury, ale mojego wychwania i harakteru
A teraz najlepsze, z prawa implikacji kolejny warunek również jest wymagany do przypisania tezie "jesteś kulturalnym człowiekiem" wartości logicznej jeden, ergo - prawda
Cytat :

i znałbyś tą piosenkę i wiedziałbyś skąd nick od razu.
Dodatkowo, jest to implikacja implikacji, czyli kolejny warunek. Po kolei
Znałbyś tę piosenkę. Ta? Wedle Twojej teori mam prawo zapytać Cię który utwór z 6 płyty TSFH najbardziej Ci się podoba oraz która nuta jest bardziej skąplikowana Eine Kleine Nacht Musik czy ognie na wodzie? Muzyka jest tak obszernym tematem, że nawet gdybym chciał, nie mógł bym znać każdego tytułu i rodzaju. A to że takie coś sugerujesz, posługując się jak dla mnie (wykształcenie muzyczne) niszową i częstokroć beznadziejną muzyką (tutaj z racji posiadanego papierka ukończenia szkoły muzycznej mogę przemawiać z pozycji autorytetu, ale to że taki papierek mam - podkreśliłem) stawiając ją w pozycji słowa objawionego plasuje Cię daleko za "kucami"
"i wiedziałbyś skąd nick od razu." Pomijając poprzedni punkt - a może nie skojarzyłem? Może jestem zmęczony? Może myślałem o czymś innym? Może źle zrozumiałem intencję? Zakładasz absurdy i wymagasz żeby się do nich dostosować...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
taraben

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 12:13 pm

Polska proponowała interwencje w Niemczech żeby wysondować czy Francja pomoże podczas potencjalnego z nimi konfliktu. do '34 Niemcy bali się Polski, ale Pakt o Nieagresji oraz gwałtowna poprawa relacji zażegnała ten problem. od '35 Niemcy mieli silniejszą technologicznie armię od Polski. Rzeczpospolita wyrównała by tę przepaść dopiero w '41 (poczytaj o innowacjach, oraz planowanych modelach lotnictwa i pancernych)
Traktujesz Rosję jako stabilny kraj. Każde zwycięstwo Polskiej armii zwiększało by jej szeregi o ochotników z ziem wyzwolonych oraz zmniejszała siły Rosji i dezerterów z przymusowego poboru.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
taraben

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 12:16 pm

Ukończyłem pierwszy stopień szkoły muzycznej, ukończyłem najlepsze gimazjum w moim mieście i jestem w Elitarnym liceum nauczany przez Fizyka z AGH. Potrafisz jedynie bluzgać i wyśmiewać, rzekłem last try - i się przejechałem. Żyj w swoim świecie ziomek, może na budowie kiedyś robotę dostaniesz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peroox
Admin

Liczba postów : 1513

PisanieTemat: Re: El-polako    Pon Sie 11, 2014 12:41 pm

Gremium adminów, złożone z wszystkich aktualnie obecnych oznajmia.

Wniosek przyjęty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://empireatwar.forumpolish.com
Sponsored content

PisanieTemat: Re: El-polako    

Powrót do góry Go down

El-polako
Powrót do góry 
Strona 1 z 1