Empire at War PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Empire at War PBF

Empire at War PBF, jest to forum poświęcone PBF-om, na którym będą rozgrywane sesje strategiczno-ekonimiczno-polityczne w różnych światach, e epokach i klimatach.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie

Go down 
+2
taraben
Sadzio
6 posters
AutorWiadomość
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 96
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePią Sie 22, 2014 11:39 pm

Niesamowita przygoda w niesamowitym świecie z niesamowitymi bohaterami! Niesamowite przeżycia! Za pół darmo!

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie 1778788

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie 1778790

Rekrutacja :

Kod:
Nick :
Strona konfliktu :
Twój plan na grę :
Staż w PBF :
Dlaczego właśnie TY! :
Ulubiony kolor :
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 12:19 am

yyy... Nie?
Powrót do góry Go down
Garibaldi

Garibaldi


Liczba postów : 156
Join date : 15/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 8:08 pm

Nick : Garibaldi
Strona konfliktu : Ludzie ( A dokładniej Zjednoczone Socjalistyczne Prowincje Rybnickie )
Twój plan na grę : Zaprowadzenie na świecie jedynego słusznego ustroju i anihiliacja goblinów
Staż w PBF : Bardzo duży
Dlaczego właśnie TY! : Bo ja
Ulubiony kolor : Niebieski
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 5:39 pm

TARABEN WYZYWAM CIĘ NA POJEDYNEK BO TAK ZAWSZE PRAGNĄŁEŚ ZMIERZYĆ SIĘ W CENTRUM TAKTYCZNYM
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 5:57 pm

W CO kierowanym przez Trolla? Aż tak strasz po majtach dzieciaczku?
Powrót do góry Go down
Rizi




Liczba postów : 306
Join date : 10/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 5:58 pm

Sadzio pewnie poprowadzi Smile
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 5:59 pm

Tfu - mój błąd. Miałem właśnie Sadzia napisać
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 96
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 5:59 pm

co to za różnica czy dostajesz w dupe na domi riziego, eaw peeroxa czy moim co
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:00 pm

A no taka że na dwóch pierwszych gra nie jest 1v1 i dostaję w dupę nie od jednego, ale od rzeszy... (powinieneś zrozumieć ten cliche żart)
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 96
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:01 pm

to tu będziesz miał okazje wykazać się taktycznym geniuszem będąc rzuconym na całkowicie nowe i tajemnicze uniwersum
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:03 pm

Ja pierdole ale spinacz, łapiesz baita jak spermę na zakrystii

Bierę gobliny.
Powrót do góry Go down
Rizi




Liczba postów : 306
Join date : 10/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:03 pm

To nie lepiej ludzie vs orki Smile
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 96
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:04 pm

nie bo to spinoff II WŚ w Mongolii w której też były gobliny
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:10 pm

Sam fakt iż tak mocno agitujesz za tą paranoją pokazuje jak bardzo próbujesz przekonać wszystkich obecnych na tym forum iż sam przedstawiasz jakąkolwiek wartość jako strateg (tracąc państwo w wyniku intrygi LITWY KURWA xD )
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:13 pm

No, ale skoro w wyniku zaatakowania gracza rozjebanego przez litwę (na równym starcie) ty tracisz kraj, to twoja wartość jako stratega jest kurwa ujemna xDD

Zapraszam na sb a nie spamimy poważny scenariusz władcy pustyni gobi i goblinów
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:15 pm

Powiedział Troll, zapominając iż dostawał subsydia, wojsko i wiadomości wywiadowcze od połowy graczy xD
Aż tak bardzo cię twój śmieszny kutasik boli że jesteś gównem? Mówiłem - daj poważnego prowadzącego, poważne realia i wtedy zapraszaj na wojnę. Napisać Ci takie uni? Choć w sumie lepiej nie, bo jak już wpierdol dostaniesz to miałbyś wymówkę że to wina uniwersum
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:22 pm

Ja się nie tłumaczę po każdej porażce zwalając winę na wszystkich dookoła :/

II Rp rozjebana przez wszystkich dookoła - Wina sojuszników
Rosja zgwałcona przez wszystkich dookoła, nawet moją Mongolię - Wina tego że ludzie cię biją specjalnie bo jesteś śmieciem
Meksykiem się zdesantowałeś na gruzję i uciekłeś z niego po I turze wojny - Nie miałeś czasu, i podobno nawet ja cię namawiałem do tego ataku (A Sadzio dostał dostęp do twojego konta i jakoś mógł to zweryfikować xDD)
Sadzio wziął kraj obok ciebie - zmieniłeś. Sadzio zmienił kraj na koreę północną gdy ty grałeś południową - Błagałeś każdego gracza po za mną o pomoc, a i tak przejebałeś
Tak mi groziłeś jaki to ty mocarz jesteś, że flota UK to nawet z portów nie wypłynie, że będę cię musiał o litość błagać - Straciłeś kraj w turę.

Czekam na dobre argumenty, ale ciebie to nawet błogosławieństwo putina nie obroni xDD

psst. Dostałem tylko 2e myśliwców i 1e bombowców od finlandii. Mega pomoc.


@Edit - Zapomniałem o polach węglowych. Kto go wtedy najebał? Chyba Adrianek, a on to też mocarz ligi adriasowej.
Jak zapomniałem o jakimś wielkim wyczynie tarabena to dopiszcie.
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:28 pm

II RP - zjebałem i przyznawałem to zawsze gdy ktoś zapytał.
Rosja - gówno zrobię przeciwko koalicji.
Meksykiem - nie chciało mi się grać o czym informowałem choćby na sb, jako zakończenie z fajerwerkami zgodziłem się na twój pomysł (bo Sadzio Cię ponoć wkurwiał) i zrobiłem desant po czym przestałem się logować
Kwestia Korei - admin przyznał że miałem tak bardzo wyjebane że nawet wojsk nie rozpisałem

Grając Polską - podbiłem pół Ukrainy Toba i mieszałem w Rosji
Grając Hiszpanią - walczyłem jak równy z równym z Shiravem (PBF padł przed rozstrzygnięciem.

Twoje subsydia - sfinansowali Ci teszki, dostałeś flotę z włoch i miałeś dostać samoloty z Finlandii - te jednak pospadały nad Bałtykiem.

Dupcia Cię boli więc fakty mieszasz?
Zapomniałeś również o:
Mongolią zaatakowałeś gdy było już jasne że nie mam ŻADNYCH wojsk
Zmieniałeś mi hasło żeby przeczytać prywatne wiadomości (nie pierdol iż twierdziłeś iż zapraszam innych na inne forum, bo było to jakieś... 9 miesięcy po zakończeniu PBF'a? Widocznie u Ciebie idiotyczne pomysły rodzą się jak dzieci u normalnych ludzi...)
Wymieniać można w nieskończoność, ale po co? Wszyscy z tu obecnych mają swiadomość iż jesteś idiotą oraz mają świadomość iż mnie najłatwiej rozjebać gangbangiem. Tyle w temacie.
Powrót do góry Go down
Piastun

Piastun


Liczba postów : 211
Join date : 10/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:30 pm

Zapomniałeś o słynnej epopei Pan Taraben, czyli ostatni zajazd na Litwie
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:43 pm

Piastun - jak już mówiłem, gangbang. Do tego dodaj fakt, iż 1000 ludzi mogło skutecznie obstawić spory kawałek granicy przed punktowym atakiem 1000 jazdy zagonowo-uderzeniowej. To nie czasy lini magionota...
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 6:44 pm

Można również wspomnieć o także Twojej edycji Piastun, gdzie x oddziałów CIĘŻKIEJ piechoty, walczyło w LESIE z 3x LEKKIEJ piechoty przez dość długi czas... Bez zaopatrzenia, bez posiłków, bez czegokolwiek - i wygrali...
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 96
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 7:46 pm

http://www.bankfotek.pl/image/2021863.jpeg

http://www.bankfotek.pl/image/2021864.jpeg

Konglomerat Goblinów ( lat 3, północny zachód ) kontra Federacja Ludzi ( lat 1, południowy wschód )
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 96
Join date : 09/08/2014

Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 8:02 pm

MECHANIKA HUMANS % GOBLINS THE CONGLOMERATIONS STRIKES BACK

Surowce występujące w historii:
- drewno
- żelazo
- pożywienie
- korony [ waluta ]

Rozwój gospodarki:

Sektor wymian towarów:
Koszt: 5 koron x poziom
Zysk: 10 koron

Sektor rębaczy:
Koszt: 5 koron x poziom
Zysk: 2 jednostki drewna

Łańcuch produkcji żelaza:
Koszt: 5 koron i 1 jednostka drewna x poziom
Zysk: 2 jednostki żelaza

Sektor farm i roli:
Koszt: 5 koron
Zysk: 2 jednostki żywności

Sektor rybołówstwa:
Koszt: 1 korona x poziom
Zysk: 1 jednostka żywności

Koszary:
Koszt: 5 koron budowa, 2 korony utrzymanie co turę
Zysk: Zakwaterowanie dla 5 jednostek


Jednostki projektują gracze poza predefiniowanymi jednostkami unikalnymi dla danej rasy. Prowadzący wycenia. Wygrywa ten kto wymorduje konkurencyjną rasę lub zostanie wybrany na króla Rządu Światowego po 200 turach gry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Empty
PisanieTemat: Re: Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie   Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ludzie i Gobliny : Pierwsze Starcie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wstęp - Przeczytaj jako pierwsze!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Empire at War PBF :: Offtopic :: Centrum Taktyczne-
Skocz do: