Empire at War PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Empire at War PBF

Empire at War PBF, jest to forum poświęcone PBF-om, na którym będą rozgrywane sesje strategiczno-ekonimiczno-polityczne w różnych światach, e epokach i klimatach.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CK2

Go down 
+2
Quades
Troll
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: CK2    CK2                    Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 4:24 pm

Proponuję grę w CK2 które jak będzie zainteresowanie wrzucę na chomika/coś.

Możemy grać w:
Vanille, czyli bez modów.
Grę o Tron, czyli bawimy się w Westeros/Essos.
Śródziemie czyli władca pierścienia.

Są jeszcze 2 mody których nie testowałem - Elder Kingoms czyli The Elder Scrolls
LuX Invicta (nie wiem czo to jest, potem sprawdzę i zdam raport)


Jest ktoś chętny do gry?
Powrót do góry Go down
Quades

Quades


Liczba postów : 170
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 8:16 pm

Normalne CK2.
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 9:47 pm

Póki co Elder Kingdoms zapowiada się naprawdę obiecująco, choć tak naprawdę każdy z 3 modów które już trochę obczaiłem był dobry.
Powrót do góry Go down
taraben

taraben


Liczba postów : 404
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 1:08 am

crusaders kings 2? Nie pójdzie mi <smutna buźka>
Powrót do góry Go down
Peroox
Admin



Liczba postów : 2328
Join date : 07/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 1:26 am

Wrzucaj na chomika! Mam jakąś wersję CK2 z średnią ilością DLC(do republik kupieckich). LOTRO moda też możesz zapodać bo tylko GoT znalazłem.
Powrót do góry Go down
https://empireatwar.forumpolish.com
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 11:49 am

Na chomika wrzucę z tymi 4 moda. Choć już z góry mówię że LOTR jest zbugowany i będę z tym walczyć, tak samo jak Lux Invicta ale nad tym nie płacze bo tam mamy 800 małych państewek po 1-5 prowincji. Takie gówno że aż szkoda próbować grania w to.
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 12:10 pm

Dobre wieści mości panowie! Naprawiłem błędy występujące we wszystkich 3 modach!


A więc wszyscy zainteresowani grą powinni teraz oddać swój głos na to w co gramy:

-Vanilla
-Gra o Tron
-Śródziemie
-The Elder Scrolls
Powrót do góry Go down
Piastun

Piastun


Liczba postów : 211
Join date : 10/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 1:36 pm

Hmmm, w sumie to można byłoby pograć... Gracie na oryginałach czy piratach?

Jestem za Vanilią.
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 1:58 pm

Vanilla jest tak nudna że chuj, mamy 3 państwa przekokszone z czego tylko 2 możemy grać (Bizancjum i HRE).


Ja głosuję na Śródziemie.

//Jak wygra Vanilla to ja gram Bizancjum.
Powrót do góry Go down
Peroox
Admin



Liczba postów : 2328
Join date : 07/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 2:41 pm

A jest Arnor? Jak tam z balansem krajów i jak obszerna jest mapa? Śródziemie, czy wschodnie i południowe krainy za Mordorem też?

Na Vanili biorę Szwecję/Norwegię/Cesarstwo Skandynawskie Very Happy

Rzesza i Bizancjum może i są przekokszone, dlatego jakbyśmy mieli grać, to czy nie lepiej by było zacząć jako jakiś książę i walcząc z innymi graczami próbować przejąć koronę cesarską? Np. Czechy, Bawaria, Lotarygnia itd. Wtedy jest większa zabawa. Ktoś koronę cesarską musi mieć, a jak cesarz będzie wrogi to ci zabierze twoją najbogatszą ziemię, sojusznik coś podaruje, a jak jest neutral można nawalać się między sobą.

Francja jest jeszcze dość silna, Ruś po jej zespoleniu, Skandynawia też niczego sobie.

Oczywiste będzie, że jak ktoś zacznie grać koksem, to reszta graczy od razu się na niego rzuci, aby był słabszy, bo inaczej kaszana.
Powrót do góry Go down
https://empireatwar.forumpolish.com
Rizi




Liczba postów : 306
Join date : 10/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 3:27 pm

Grałem w CK2, mam piracką wersję głosuje na Lotr.
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 3:37 pm

A więc dodam jeszcze coś od siebie po testach:

LOTR ma taki balans że - Gunwor (Gondor) nakurwia się z Mordorem, a inni przydupasują albo gunworowi albo mordorowi. Isengrad nakurwia ruhan jak chce. Reszta to się bawi w kolonizację/próbuje powstrzymać zło.


Elder Kingdoms ma dobry balans i chyba jest najlepszy do wspólnej gry.

Gra o Tron też ma dobry balans i można by grać wtedy tak, że każdy wziąłby inne królestwo z Westeros : )

Vanilla to jest fajna na singla, i chuj.
Powrót do góry Go down
Piastun

Piastun


Liczba postów : 211
Join date : 10/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 4:13 pm

w takim razie chyba głosowałbym na Westeros.
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 4:19 pm

Ja zmieniam swój głos na Elder Kingdoms, choć wszystkie 3 mody mi pasują.
Powrót do góry Go down
Peroox
Admin



Liczba postów : 2328
Join date : 07/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 4:21 pm

Z tego co tylko słyszałem od Trolla gra ma złe ramy czasowe - Władca Pierścienia :/
Najlepsze ramy czasowe na grę są gdy istniał jeszcze Arnor, a także Angmar, wtedy w całym Śródziemiu jest co robić.

Problemu z Mordorem i Gondorem nie będzie bo będą się albo tłuc między sobą, albo przygotowywać do tego. A w tym czasie reszta będzie mogła się bawić w robienie siły. Czekam na upload.

GoT mnie zniechęcił tym, że królestwa są za sztywne i mało można zrobić - mało królestw, które są szytwne, grajać północom w Sojuszu z Riverun i Vale nie mamy czego podbijać wokół siebie, a także mało ziemi na "własne" potrzeby.

No i zaraz po rozpoczęciu gry prawie każdy wasal wchodził do frakcji moich lojalistów... i jak tu komuś zabrać ziemię, jak lojalny jest Very Happy
Powrót do góry Go down
https://empireatwar.forumpolish.com
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 4:35 pm

Postęp uploadu: 60%

Notka ode mnie:

Dogłębnie sprawdzam wszystkie 3 mody i oto ciekawe rzeczy które odkryłem w Elder Kingdoms które teraz testuję:

- Jest księga czarów, można rzucić spela aby garnizon danego zamku był większy, można zwiększyć prędkość uzupełnień, itd.

- Po starcie gry pojawia się Dragonborn, ba nie tylko się pojawia, jeśli ktoś będzie chciał, będzie mógł nim grać!

- W grze panuje balans. Gdy grałem Morrowindem i toczyłem wojnę z kimś tam o 3 prowincje, wbili się we mnie Nordowie z The Rift, mając 8 krotnie większy kraj musiałem skapitulować i oddać część ziem :c

- W grze mamy 3 kontynenty i masę wysp. Tak naprawdę są 2 duże, bo trzeci kontynent to zamarznięta wyspa na północy gdzie czeka na nas jeden z ciekawszych krajów, może ktoś odważy się nim zagrać Smile

- KAŻDA rasa ma swoje "racialki" czyli bonusy wynikające z przynależności do danego gatunku. Są również bonusy religijne, na początku gdy zacząłem grę jako Samotnia mogłem wybrać swojego boskiego patrona, co oczywiście dawało mi taki czy inny trait.

W skrócie mówiąc: Jest co robić, i mam dla was mapkę, co prawda minęło już kilka lat od startu i kilkanaście małych państewek upadło, ale pokazuje ile grywalnych znaczących państw mamy: http://www.bankfotek.pl/image/1779578
Powrót do góry Go down
Rizi




Liczba postów : 306
Join date : 10/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 4:41 pm

to zagrajmy w to, ale daj linka do tego moda, i na jakiej to wesji CK jest?
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 4:43 pm

Ja uploaduję CK z wszystkimi 4 modami, abyście wy się już nie bawili. Niestety wpadłem na genialny pomysł uploadowania 2 plików naraz i idzie to w zabójczym tempie...
Powrót do góry Go down
Quades

Quades


Liczba postów : 170
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 5:58 pm

Normalne CK2 z patchem The Old Gods?
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 6:05 pm

TOG to DLC którego nie mam.
Powrót do góry Go down
Quades

Quades


Liczba postów : 170
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 6:20 pm

To najwyższy czas mieć.
Powrót do góry Go down
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 6:21 pm

To daj hajs. I tak to nam do modów jest niepotrzebne.
Powrót do góry Go down
Quades

Quades


Liczba postów : 170
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 6:45 pm

Pseudopejsoszlachcic prosi proletariusza ze wsi o pieniądze. Co z tą Polską?
Powrót do góry Go down
Peroox
Admin



Liczba postów : 2328
Join date : 07/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 6:57 pm

Troll to jaką wersję uploadujesz?
Bo ja TOG-a też nie mam (officjala też ;P )
Powrót do góry Go down
https://empireatwar.forumpolish.com
Troll




Liczba postów : 584
Join date : 09/08/2014

CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 6:59 pm

Spokojnie, wszystko co potrzebne będzie. 91% już się załadowało, zajebisty upload jest na chomiku...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CK2                    Empty
PisanieTemat: Re: CK2    CK2                    Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
CK2
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Empire at War PBF :: Offtopic :: Spam-
Skocz do: