Empire at War PBF

Empire at War PBF, jest to forum poświęcone PBF-om, na którym będą rozgrywane sesje strategiczno-ekonimiczno-polityczne w różnych światach, e epokach i klimatach.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zmiana w turach

Go down 
AutorWiadomość
Troll

Liczba postów : 389

PisanieTemat: Zmiana w turach   Czw Sie 28, 2014 12:05 pm

Uważam że obecny system tur jest... do dupy. Nie ważne czy zaatakujemy w I turze czy w II - i tak zrobimy to zimą. Jest to nonsens i uważam iż tury powinny wyglądać tak:

I tura - II i III kwartał
II tura - I i IV kwartał

Daje nam to proste rozwiązanie. Jeśli chcemy atakować przed zimą - robimy to w I turze, i mamy 3 tury wojny do zimy, a nie że potem atakuję w I turze i okazuje się że jest środek zimy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peroox
Admin

Liczba postów : 1513

PisanieTemat: Re: Zmiana w turach   Czw Sie 28, 2014 12:22 pm

Wojna w Czechosłowacji zaczęła się 1 lipca bo tak napisano w taktyce, ale fakt faktem że na razie tury wyglądają tak;

I poł - od zimy do lata
II poł - od lata do zimy

Długość tury wojny zależy ode mnie. Akurat w Czechosłowacji sytuacja była patowa i ciągniecie wojny pozycyjnej przez 4 miesiące bez reakcji na aktualną sytuację graczy byłaby bez sensu. Zazwyczaj będą 2 tury wojny w jednej ekonomicznej, bo jestem tylko ja.

Bardzo zacięte, wyrównane i wymagające wojny będą miały te 3 tury na jedną ekonomiczną bo wiadomo Smile Na froncie będzie się działo więcej niż możecie to uwzględnić w taktyce, a to ma być wasze starcie, a nie moje z samym sobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://empireatwar.forumpolish.com

Zmiana w turach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1