Empire at War PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Empire at War PBF

Empire at War PBF, jest to forum poświęcone PBF-om, na którym będą rozgrywane sesje strategiczno-ekonimiczno-polityczne w różnych światach, e epokach i klimatach.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wydarzenia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Darg




Liczba postów : 17
Join date : 23/08/2014

Wydarzenia Empty
PisanieTemat: Wydarzenia   Wydarzenia Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 8:02 pm

Opisane wydarzenia z kraju...
Powrót do góry Go down
Darg




Liczba postów : 17
Join date : 23/08/2014

Wydarzenia Empty
PisanieTemat: Re: Wydarzenia   Wydarzenia Icon_minitimeWto Sie 26, 2014 8:12 pm

Wydarzenia A-comocao-popular-em-torno-morte-getulio-vargas-1317737177

Wydarzenia 28474_KEYFRAMES_00_00_50_04

Wydarzenia 800px-Douglas_MacArthur_speaking_at_Soldier_Field_HD-SN-99-03036

Getúlio Vargas nie żyje. Kto zostanie nowym prezydentem Brazylii ? Jest kandydat.

Cytat :
Szokująca wiadomość dotarła z Brazyli. Tymczasowy prezydent kraju Getulio Vargas zmarł wczoraj na zawał serca podczas planowanej kampanii wyborczej w swojej rezydencji. Generałowie, którzy wspierali generała są w szoku, gdyż cały plan tworzenia nowej władzy oparty na generale Vargasie legł w gruzach.

Na nowego lidera wyrasta były pułkownik oraz zaufany towarzysz generała, Andrea Guardado. Zdecydował się przewodniczyć uroczystością pogrzebowym oraz wygłosić specjalne oświadczenie przed Kongresem, który już wkrótce miał wybrać nowego prezydenta (murowanym kandydatem był gen. Vargas).

Oświadczenie Andrea Guardado przed Kongresem Brazylii

Cytat :
Szanowny Kongresie naszego najukochańszego państwa ! W tym najsmutnieszym momencie w naszych dziejach, kiedy straciliśmy naszego ojca, oratora i mentora postępu Brazylii przychodzi mi stanąć tu, przed wami, aby wyrazić głębokie ubolewanie, oraz prosić o wotum zaufania dla mojej osoby, która jak nikt inny rozumiała generała Vargasa. Był dla mnie jak ojciec i przyjaciel równocześnie. Obdarzył mnie bezgranicznym zaufaniem, o czym świadczy fakt, że miałem zaszczyt uczestniczenia w spotkaniach z udziałem najwyższych generałów i bohaterów naszego państwa. Teraz chciałbym odpłacić się tym samym, chciałbym kontynuować dzieło naszego przywódcy, który wyprowadził nas kilka lat temu z drogi ku rozpadowi i zagładzie. Pokazał nam jak należy postępować, co jest w życiu najważniejsze. Mam poczucie i uważam, że jestem gotowy na kontynuowanie jego dzieła. Tylko udzielając mi bezgranicznego poparcia możemy dalej podążać tą drogą postępu.

Chciałem także wyrazić wyrazy najgłębszego smutku i złożyć najszczersze kondolencje rodzinie zmarłego. Jednocześnie pragnę uhonorować najlepszego prezydenta  naszego kraju i mojego prawdziwego przyjaciela, urządzając mu pogrzeb z honorami państwowymi. Dlatego jego zwłoki zostaną skremowane oraz rozrzucone nad Oceanem Atlantyckim, aby każdy patrzący na Ocean znajdował inspiracje w dziełach generała.

Andrea Guardado prosi o wotum zaufania od Kongresu i przyśpieszenie wyboru prezydenta kraju (powierzając mu władzę) oraz Brazylijską Partię Pracy (aby zostać jej przewodniczącym).
Powrót do góry Go down
Peroox
Admin



Liczba postów : 2328
Join date : 07/08/2014

Wydarzenia Empty
PisanieTemat: Re: Wydarzenia   Wydarzenia Icon_minitimeSro Sie 27, 2014 2:34 am

Andrea Guardado otrzymał wotum zaufania od Kongresu i bez problemu wygrał wybory na prezydenta kraju. Problematyczny było zostanie przewodniczącym BPP, ale po uciszeniu kilku polityków się udało. Dalej jednak tak różowo już nie było.

Kilku poruczników i jeden pułkownik zarzucili Guardowi zamach na Vargasa w celu przejęcia władzy w kraju. Jednak z powodu, że byli w mniejszości tylko się zbuntowali, zebrali swoje siły, splądrowali kilka magazynów i obiektów rządowych i uciekli do dungii przed pościgiem.

Jednak na tym sprawa się nie skończyła, a niektóre grupy społeczne zdają się popierać zbuntowanego pułkownika i podejrzliwie patrzyć na nowe władze.


= Przejęcie władzy w Brazylii
+ 2 % poparcia
- 1D Piechoty II
- 1D Kawalerii I
Powrót do góry Go down
https://empireatwar.forumpolish.com
Sponsored content





Wydarzenia Empty
PisanieTemat: Re: Wydarzenia   Wydarzenia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wydarzenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wydarzenia
» Wydarzenia
» Wydarzenia
» Wydarzenia
» Wydarzenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Empire at War PBF :: Archiwum X :: Empire at War I - edycja 2014 :: Państwa - Edycja 2014 :: Państwa NPC :: Brazylia-
Skocz do: